advertise

مرکز خرید و فروش بلدرچین گوشتی

خرید بلدرچین گوشتی - سپید طیور

بلدرچین گوشتی چیست

بلدرچین گوشتی جزء پرندگان کوچکی ست که بیش از دویست و پنجاه گرم وزن ندارد، دانستن این که کدام نژاد بزرگ تر می شودو بنابراین می توانند وزن بیشتری داشته باشد؛ بسیار مهم است. سوال بلدرچین گوشتی چیست بیشتر توجه مبتدیان را به خود جلب خواهد کرد که می خواهند از بازار گوشت و تولید بلدرچین گوشتی بهره مند شوند. در برخی از نژاد ها و شرایط نگهداری، این امکان وجود دارد که این بلدرچین گوشتی بتوانند به وزن نزدیک به چهارصد و پنجاه گرم برسند، اما این پرندگان بسیار کم هستند و به شرایط محیطی سخت نیاز دارند. انواع بلدرچین گوشتی در یک سیستم قفس غنی شده با یک بلدرچین مادر نگهداری می شوند. بیش از صد نژاد مختلف بلدرچین گوشتی وجود دارد، اما تنها تعداد کمی از آن ها به صورت تجاری برای تولید گوشت استفاده می شوند. نژاد هایی که وزن و اندازه بیشتری دارند به صورت تجاری و برای کشتار و فروش لاشه پرورش داده می شوند. در حال حاضر تقاضا برای گوشت بلدرچین گوشتی هم در ایران و هم در سایر کشور ها در حال افزایش است. این امر باعث می شود تا مرغداران بیشتری اقدام به نگهداری این نوع بلدرچین گوشتی کنند. با این حال، برخی از نژاد ها یا واریته‌ ها به دلیل تخم‌ گذاری بیشتر و برخی دیگر برای تولید گوشت بیشتر، کم تر شناخته شده ‌اند. کارشناسان سپید طیور: بازار آنلاین خرید و فروش طیور تخمگذار و گوشتی در این مقاله به سوال بلدرچین گوشتی چیست و انواع مختلف آن پاسخ خواهند داد.

Icon

مشخصات بلدرچین گوشتی

Icon

روش مراقبت از بلدرچین گوشتی

Icon

ارسال بلدرچین گوشتی

Icon

درباره سپید طیور

  • بهتر است جوجه های گوشتی در دمای ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد نگه داری شوند.
  • به جوجه های گوشتی باید در روز ۳ مرتبه غذا داد و در هر وعده سبزیجات وجود داشته باشد.
  • یک جوجه گوشتی پس از رسیدن به سن یک ماهگی باید حتما واکسن بزند.
  • محل استقرار جوجه های گوشتی باید عاری از ویروس باشد و هفته ای یک مرتبه تمیز بشود.
هزینه ارسال به عهده مشتری محترم می باشد.
انواع بلدرچین گوشتی از بهترین طیور برای نگهداری برای صنایع و حتی خانه ها می باشد. بلدرچین گوشتی چیست سوالی ست که بسیاری از مبتدیان از کارشناسان سایت سپید طیور می پرسند. جوجه بلدرچین گوشتی باکیفیت را تنها می توانید در سایت ما تهیه نمایید. بلدرچین گوشتی از کجا بخریم سوال مطرح شده برای پیدا کردن تامین کننده مناسب است. نژاد بلدرچین گوشتی و شناخت آن می تواند بهره وری را بالا ببریم و هزینه های خود را کمتر کنیم. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی می تواند مناسب ترین نوع بلدرچین را برای شما فراهم آورد. نکات مهم خرید بلدرچین گوشتی دقت شما را در هنگام خرید بلدرچین بیشتر کند. میزان فروش بلدرچین گوشتی امروزه به علت گوشت مفیدی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گیرد. سپید طیور مرجع خوبی برای خرید بلدرچین گوشتی در بازار ایران می باشد.

خرید بهترین بلدرچین گوشتی

خرید بلدرچین گوشتی باکیفیت

خرید جوجه بلدرچین گوشتی باکیفیت با توجه به داشتن ویژگی های زیاد در تولید گوشت این کار را توجیه پذیر می کند. نیاز بازار به جوجه بلدرچین گوشتی باکیفیت بسیار زیاد است. سه گونه بلدرچین ایالات متحده قبلا ثبت شده است بلدرچین تگزاسی، قهوه ای غول پیکر و بلدرچین سفید که می توانند به وزن تقریبی چهارصد و پنجاه گرم برسند که همگی از بلدرچین گوشتی معمولی کونتوریس مشتق شده اند. اما سه نژاد تجاری رایج که به عنوان بلدرچین گوشتی برای تولید گوشت استفاده می شود و با ترکیبات ژنتیکی ایجاد نشده اند نیز کاربردی هستند. آن ها به راحتی پرورش می یابند و با انواع مختلف روش های حمل و نقل سازگار هستند، اما وزن آن ها تقریبا دویست و چهل گرم است که بسیار کمتر از چهارصد و پنجاه گرم معمول در گونه های بلدرچین ایالات متحده می باشد. بلدرچین یک ماهه بسیار مورد استقبال تولیدی های مختلف ماکیان است. جوجه بلدرچین گوشتی باکیفیت برای نگهداری و تولید گوشت آماده شده اند. بلدرچین غول پیکر سفید یکی از انواع بلدرچین گوشتی معمولی کونتوریس است و همان طور که از نامش پیدا ست از ترکیب بلدرچین با پر های سفید و دارای لکه های کوچک تیره یا قهوه ای اصلاح نژاد شده است. این یکی از بزرگ ترین و سنگین ترین گونه ها در ایالات متحده است. وزن این بلدرچین گوشتی در مرحله بلوغ کمی کم تر از چهارصد و پنجاه گرم می باشد و از آنجایی که پرندگان بسیار کوچک هستند در عرض چهل روز به حداکثر وزن خود می رسند و آماده کشتار می شوند. سایت سپید طیور بهترین جوجه بلدرچین گوشتی باکیفیت را ارائه می کند.

خرید بلدرچین گوشتی - سپید طیور

بلدرچین گوشتی از کجا بخریم

بلدرچین گوشتی از کجا بخریم از سوالاتی می باشد که تامین کننده بلدرچین گوشتی را برای شما خواهد یافت و قطعا بهترین مرجع برای خرید بلدرچین گوشتی سایت سپید طیور می باشد. گوشت برخی از بلدرچین گوشتی سفید، لطیف، نرم و آبدار و با کیفیت عالی است. این امکان پخت سریع را فراهم می کند و جالب سات بدانید که هیچ یک از مواد مغذی که این غذا فراهم می کند از بین نمی روند. بلدرچین گوشتی تگزاس گونه برتر از بلدرچین آمریکایی است که برای پروار کردن پرورش داده می شود. این گونه همان طور که از نامش پیدا ست در تگزاس، ایالات متحده ظاهر شد. برای رشد آن ها مجبور بودند گونه های مختلف بلدرچین گوشتی را با بلدرچین معمولی تلاقی کنند که در میان آن ها نژاد سفید انگلیسی برجسته شد و از این رو رنگ سفید بلدرچین گوشتی تگزاس به چشم می خورد. بلدرچین یک روزه گزینه ای مناسب برای نگهداری ست. این تلاقی ‌های مختلف به تدریج ویژگی ‌های پرنده را تغییر می ‌دهند تا زمانی که ویژگی‌ هایی را به دست آورند که در نژاد بلدرچین گوشتی تگزاس برجسته است. ویژگی های اصلی تولیدی بلدرچین گوشتی عبارتند از وزن آنان می باشد که تا سیصد گرم رسد. بلدرچین گوشتی از کجا بخریم از جمله پرسش هایی می باشد که در سایت ما سپید طیور پاسخ داده شده است.

خرید بلدرچین گوشتی - سپید طیور

بلدرچین گوشتی چیست از سوالاتی می باشد که برای مبتدیان بسیار مورد پرسش قرار گرفته است. شناخت انواع نژاد های بلدرچین گوشتی می تواند بهره وری را بالا ببرد. وزن ماده ها در حالت ایستاده تا چهارصد و پنج گرم می رسد به دلیل تولید گوشت از بلدرچین گوشتی معروف است. در لاشه وزن دویست و پنجاه گرم در نر و سیصد و پنجاه گرم در ماده به دست می آید. تقریبا صد و هفتاد تخم در سال تولید می کند. در چهل یا روز به بلوغ می رسد. آن ها مادران خوبی محسوب نمی شوند، بنابراین اگر می خواهید جوجه های بیشتری به دست آورید، لازم است از دستگاه های جوجه کشی استفاده کنید. خواص بلدرچین گوشتی بسیار مناسب برای غذا های مختلف خواهد بود. گوشت بلدرچین گوشتی در منوی شام اکثر مردم وجود ندارد، اما، اگر و زمانی که فرصت دارید، باید بلدرچین را امتحان کنید. فواید سلامتی بی شماری دارد. بلدرچین گوشتی چقدر وزن می گیرد در این مقاله بررسی شد. خریدار بلدرچین گوشتی زنده علاقه مندان به نگهداری از آن هستند. به عنوان مثال، گوشت بلدرچین گوشتی بسیار مغذی است و به شما پروتئین، کلسیم، آهن و روی می دهد. گوشت بلدرچین گوشتی سرشار از پروتئین و کولین است برای مغز شما مفید است در مورد ویتامین ها، وقتی بلدرچین گوشتی می خورید ویتامین های B، D، A و K دریافت می کنید. در مقایسه با خوردن مرغ، خوردن بلدرچین گوشتی برای شما بهتر است زیرا گوشت بلدرچین گوشتی دارای ویتامین C و آهن بیشتری است. بلدرچین به شما ویتامین A می دهد در حالی که مرغ این ویتامین را ندارد. بلدرچین گوشتی همچنین مواد معدنی و اسید های آمینه بیشتری نسبت به گوشت مرغ به شما می دهد. بلدرچین گوشتی چیست از سوالاتی می باشد که درباره ویژگی های این بلدرچین گوشتی بیان می شود. گوشت بلدرچین گوشتی دارای درصد مواد مغذی بالا و محتوای چربی بسیار کم است بنابراین منبع خوبی برای گوشت محسوب می شود. بسیاری از مردم مایل به پرورش پرندگان در خانه هستند. اگر به درستی از آن ها مراقبت شود، بلدرچین گوشتی ها می توانند در تامین گوشت و تخم بسیار مثمر ثمر باشند. اما از بین بیش از صد گونه بلدرچین گوشتی، تصمیم گیری برای نگهداری از کدام نژاد کار آسانی نیست. همه گونه های بلدرچین خوراکی نیستند و پرورش آن ها در مزرعه آسان نیست. شما باید در مورد زیستگاه طبیعی، خوراک، باروری و خلق و خوی آن ها اطلاعاتی داشته باشید تا تصمیم درستی بگیرید. سپید طیور کارشناسانی دارند که جواب سوال بلدرچین گوشتی چیست را می دانند. شما عزیزان می توانید با تکمیل فرم استعلام اقدام به خرید بلدرچین گوشتی می باشد.


بلدرچین گوشتی از کجا بخریم از پرسش های اساسی در دنیای امروزی صنعت ماکیان می باشد. پرورش بلدرچین گوشتی سود آور است. با این حال، مردم نیز آن ها را برای رضایت از خود افزایش می دهند. اگر قصد دارید بلدرچین گوشتی را به تنهایی پرورش دهید، تعداد انگشت شماری از پرورش دهندگان بلدرچین با کیفیت بالا برای صاحبانی مانند شما وجود دارند. بیش از صد و سی نوع بلدرچین در سراسر جهان وجود دارد. هر مسابقه می تواند چیزی منحصر به فرد و مفید ارائه دهد. بلدرچین گوشتی معمولا در رستوران های شیک به عنوان یک غذای لذیذ سرو می شود و هنوز هم می شود. این روز ها، مردم دوست دارند بدانند در غذایشان چه چیزی وجود دارد، و یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار این است که گوشت خود را پرورش دهید. از آنجایی که خانه داری و پرورش بلدرچین هم محبوب تر و هم مقرون به صرفه تر شده است، مردم پرندگان خود را پرورش می دهند و باید بدانند چگونه آن ها را پردازش کنند. بلدرچین گوشتی از کجا بخریم از سوالات پر تکرار در این دنیا می باشد. اگر فضای محدودی برای نگهداری بلدرچین گوشتی دارید، بلدرچین گوشتی جایگزین فوق العاده ای برای مرغ، اردک یا غاز است. بسیاری از مردم هنوز بلدرچین گوشتی وحشی مانند باب وایت را شکار می کنند، اما برای کسانی که می خواهند خودشان پرورش دهند، بلدرچین بومی ژاپنی کونتوریس بهترین گزینه است. گوشت بلدرچین گوشتی کونتوریس دارای کلسترول LDL و چربی اشباع کم است. پروتئین بالا در مقایسه با مرغ؛ و حاوی نیاسین، و ویتامین های B و C است. گوشت تیره با طعمی غنی شبیه به گوشت بوقلمون است. بلدرچین گوشتی از کجا بخریم سوال پر تکرار در سالن نگهدرای می باشد. بلدرچین گوشتی باب سفید همچنین منبع عالی از پروتئین بالا و گوشت غنی از ویتامین است. از آنجایی که رژیم غذایی آن ها با بلدرچین های اهلی پرورش یافته با غذای آماده متفاوت است، باب وایت ها طعم بدتری دارند که برخی افراد آن را ترجیح می دهند. خصوصیات بلدرچین گوشتی امروزه در اینترنت و در سایت سپید طیور قابلیت چک کردن دارد. کوتورنیکس ژاپنی بلدرچین گوشتی در عرض شش هفته بالغ می شود و اکثر صاحبان آن ها اجازه می دهند تا دو هفته دیگر قبل از فرآوری چاق شوند. چون من پرورش انتخابی را انجام می دهم حداقل تا نه هفته صبر می کنم تا ببینم کدام پرندگان در آن زمان بهترین وزن را دارند. آن پرندگان را نگه می دارند تا آن ها را پرورش دهند و سپس بقیه را بین نه تا دوازده هفته پردازش می کنم. بعد از دوازده هفته گوشت بلدرچین گوشتی سفت تر می شود و بهتر است از آن پرندگان در خورش استفاده شود. از آنجایی که بلدرچین گوشتی اهلی خیلی سریع بالغ می شوند، آن ها پرندگانی ایده آل برای خانه داری هستند. می توانید خانواده خود را در تمام طول سال با گوشت بلدرچین گوشتی تغذیه کنید. بلدرچین گوشتی کوتورنیکس ژاپنی نیز یک پرنده دو منظوره است، زیرا آن ها تخم های بزرگی می گذارند که می توانید آن ها را بخورید یا از تخم بیرون بیاورید. انواع بلدرچین گوشتی بهترین راه برای پیدا کردن بهترین نوع خواهد بود. بلدرچین گوشتی ها به سرعت رشد می کنند و در عرض شش هفته به بلوغ می رسند. شما می توانید بین شش تا هشت هفته شروع به حذف و پردازش گوشت کنید. به عبارت دیگر، شما می توانید هر هشت تا ده هفته از جوجه کشی تا بلوغ بلدرچین گوشتی ، به اندازه فضایی که دارید پرنده را پردازش کنید. اگر دو گروه در چرخه های مختلف تخمگذاری دارید، می توانید آن ها را بیشتر تفریخ کنید. این یک سیستم تولید عالی است. از آنجایی که گونه‌ ای از کونتوریس جامبو را تولید کرد که دو تا سه بلدرچین گوشتی در هر پوند لباس می ‌پوشد، می ‌توانیم خانواده را با پرندگان کمتر تغذیه کنیم. بلدرچین گوشتی از کجا بخریم تامین کننده خوبی را برای شما بیاورد. بلدرچین گوشتی ها پرندگان شکاری آسانی هستند. آن ها کوچک و سنگین اند و خیلی سریع نمی دوند یا خیلی خوب پرواز نمی کنند. اگرچه آن ها منقار های تیز دارند، اما به جز برای یک حشره کوچک یا یک کرم، بیشتر زیبا هستند تا ترسناک. به این دلایل، بلدرچین گوشتی ها برای بسیاری از گونه های بالاتر در زنجیره غذایی ناهار هستند. بیش از دویست گونه بلدرچین گوشتی وجود دارد که از نظر اندازه و ظاهر کمی متفاوت هستند. اکثر آن ها بین پنج تا ده اونس هستند. برخی از آن ها سر های صاف دارند و برخی دیگر دارای بالش شیک هستند. اروپایی ها بیش از ده هزار سال است که بلدرچین گوشتی ها را برای غذا پرورش می دهند و سوابق نشان می دهد که مصری ها حتی قبل از آن نیز آن ها را پرورش می دادند. برای کسانی که طاقت خوردن این موجودات را ندارند، بلدرچین گوشتی ها نیز گاهی به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شوند و تخم های خالدار ریز می گذارند که خوراکی نیز هستند. پاسخ به بلدرچین گوشتی از کجا بخریم بریا تولید این نوع پرنده نیاز است. بلدرچین گوشتی ها پرندگان کوچکی هستند. یک بلدرچین گوشتی برای یک غذای اولیه مناسب تر است. بلدرچین گوشتی نسبت گوشت به استخوان خوبی دارد و با توجه به نرمی و جثه کوچک، استخوان ‌ها را معمولا به جای جدا کردن خورده می‌ کنند. بلدرچین گوشتی لطیف با طعمی شبیه به مرغ دارند اما خوش طعم ترند. بلدرچین گوشتی ها معمولا در اکثر خواربار فروشی ها موجود نیستند. لاشه بلدرچین گوشتی ممکن است به صورت استخوانی یا بدون استخوان، تازه یا منجمد فروخته شود. پرندگانی را انتخاب کنید که چاق به نظر می رسند و پوستی کرمی و زرد با رنگ صورتی سالم دارند. پوست باید مرطوب به نظر برسد، اما خیس نباشد. بوی آن ها باید خنثی باشد. اگر با بلدرچین گوشتی هایی برخورد کردید که رنگ مایل به خاکستری دارند یا بوی خاموش دارند، از کنار آن ها رد شوید. جواب به بلدرچین گوشتی از کجا بخریم بسیار مهم و اساسی می باشد. هدف از این مطالعه تعیین ویژگی های کیفی گوشت بلدرچین گوشتی های جوان و مصرف شده بود. مشخصات بلدرچین گوشتی برای هر نژادی متفاوت است. در این آزمایش از گوشت بلدرچین گوشتی جوان و بلدرچین مصرف شده استفاده شد. مقایسه ترکیبات تقریبی، pH، رنگ و اسید چرب گوشت بلدرچین گوشتی تفاوت معنی داری را نشان داد. گوشت بلدرچین گوشتی جوان رطوبت، پروتئین و خاکستر بیشتری نسبت به گوشت بلدرچین گوشتی مصرف شده داشت، در حالی که نسبت به گوشت بلدرچین گوشتی مصرف شده به طور معنی داری چربی کمتری داشت. بلدرچین گوشتی از کجا بخریم از سوالات بسیار مهم برای خرید و تامین آن می باشد. pH بلدرچین مصرف شده بیشتر از بلدرچین گوشتی جوان بود. پارامتر های رنگی برای گوشت بلدرچین گوشتی جوان و مصرف شده به ترتیب مختلف بود. ترکیب اسید های چرب گوشت بلدرچین گوشتی مصرف شده، تغییرات زیادی را در مقایسه با گوشت بلدرچین جوان نشان نداد. اسید های چرب اصلی هر دو گوشت بلدرچین عبارت بودند از اسید اولئیک اسید لینولئیک اسید پالمیتیک و اسید استئاریک. این مطالعه نشان داد که بین بلدرچین گوشتی های جوان و مصرف‌ شده تفاوت در ترکیبات نزدیک، رنگ، pH و اسید های چرب وجود دارد. سایت سپید طیور بهترین مرجع برای خرید بلدرچین گوشتی می باشد و پاسخ سوال بلدرچین گوشتی از کجا بخریم می باشد.


خرید بلدرچین گوشتی - سپید طیور

نژاد بلدرچین گوشتی

نژاد بلدرچین گوشتی از مهم ترین موضوعاتی که باید قبل از خرید بلدرچین گوشتی در سایت سپید طیور مورد بررسی قرار گیرد. نژاد بلدرچین گوشتی در بهره وری در تولید گوشتی بسیار مهم و اساسی می باشد. بلدرچین گوشتی کوتورنیکس با نام های بلدرچین ژاپنی، بلدرچین جامبو و بلدرچین فرعونی نیز شناخته می شود. بلدرچین کونتوریس متعلق به دسته بلدرچین های دنیای قدیم است و بهترین نژاد برای گوشت محسوب می شود. بلدرچین گوشتی می توانند منبع خوبی از گوشت با کیفیت خوب باشند. رسیدن به بلوغ در هفت هفته آن ها را تبدیل به پرنده ای با رشد بسیار سریع می کند. تخم های آن ها بیش از هجده روز طول نمی کشد تا از تخم بیرون بیایند، بنابراین لازم نیست ماه ها منتظر بمانید تا از گوشت آن ها لذت ببرید. نژاد بلدرچین گوشتی بسیار مهم است زیرا می تواند مسیر خطوط تولید این پرنده را تغییر دهد. کوتورنیکس در مقایسه با نژاد های دیگر از اندازه و وزن بدن خوبی برخوردار است. در زمان بلوغ، آن ها می توانند بین چهار و نه دهم تا پنج و شش دهم اونس وزن داشته باشند. یکی دیگر از ویژگی هایی که آن ها را به شدت با محیط خانه سازگار می کند، خلق و خوی آن ها ست. بلدرچین گوشتی بسیار راحت و آرام هستند. بلدرچین گوشتی معمولا پرندگان منفرد هستند بنابراین نیازی به توجه اضافی ندارند. انواع محبوب بلدرچین گوشتی کونتوریس عبارتند از تبتی، روزتا، کوتورنیکس طلایی، انگلیسی سفید، تاکسیدو و جامبو کوتورنیکس می باشد. نگهداری بلدرچین گوشتی کوتورنیکس در خانه یا یک مزرعه کوچک همراه با سایر جوجه ها و حیوانات آسان است. آن ها فقط به شرایط اولیه نیاز دارند تا سالم و شاد بمانند. شما فقط باید مراقب چند چیز باشید منطقه ای که بلدرچین گوشتی را در آن نگهداری می کنید باید به خوبی هوادهی شود، آب تمیز باید همیشه در دسترس باشد، و خوراک آن ها باید بیشتر از پروتئین تشکیل شود. یک خوراک بازی با پروتئین بالا برای بلدرچین گوشتی کافی خواهد بود. بهترین گونه بلدرچین گوشتی کونتوریس برای گوشت، تگزاس است. می تواند تا نه و نه دهم اونس برسد. بزرگی بازار فروش بلدرچین گوشتی بسیار بزرگ شده است زیرا کیفیت گوشت های حاصل از آن مورد استقبال خانواده ها ست. انتخاب نژاد بلدرچین گوشتی مناسب لازم و ضروری خواهد بود. بلدرچین گوشتی باب سفید یک پرنده دو منظوره است که برای گوشت و تخم و همچنین برای ورزش نگهداری داری می شود. اما برای به دست آوردن تمام این مزایا باید شش ماه تا بلوغ صبر کنید. بلوغ بلدرچین گوشتی باب سفید نسبتا بیشتر طول می کشد. پس از بالغ شدن، آن ها می توانند در طول سال بخوابند. تخم های آن ها حدود بیست و چهار روز طول می کشد تا از تخم خارج شوند. بلدرچین گوشتی پرهای زیبایی دارند ترکیبی از سیاه، قهوه ای و زرد. حداکثر وزنی که می توانند به آن برسند حدود شش اونس است. بلدرچین گوشتی دارای پر های سر مشخصی هستند که برای نر و ماده متفاوت است. نر ها دارای یک لکه سفید زیر گردن هستند در حالی که ماده ها دارای پرهای قهوه ای روشن هستند. نژاد بلدرچین گوشتی را باید با دقت انتخاب کرد تا در تولید به مشکل نخورید. برخی از نژاد بلدرچین گوشتی عاشق در مزارع علف های هرز و جنگل های باز هستند که در آن می توانند به میل خود در اطراف پرسه بزنند. هدف شما از نژاد بلدرچین گوشتی باب وایت شرایطی را که برای آن ها فراهم می کنید تعیین می کند. اگر این هدف تولید گوشت است، باید فضای کافی، غذای سالم و آب برای آن ها فراهم کنید. به طور معمول بلدرچین گوشتی تحت شرایط کنترل شده دما و نور پرورش می یابند. چراغ ها معمولا برای کاهش فعالیت و همچنین بهبود تبدیل خوراک کم نگه داشته می شوند. بلدرچین گوشتی های جوان می توانند حتی در آب های کم عمق غرق شوند. همیشه ظروف آب را بپوشانید تا جوجه های جوان غرق نشوند. انواع بلدرچین گوشتی را باید با شناخت مورد بررسی قرار داد. بهتر است بلدرچین گوشتی ها به دلیل رفتار تهاجمی در فصل تولید مثل جفت نگهداری شوند. تقاضا برای خرید و فروش بلدرچین گوشتی به علت مفید بودن گوشت آن بیشتر از گذشته شده است. به آن ها اجازه ندهید در محدوده آزاد باشند زیرا به راحتی مبهوت می شوند. بلدرچین گوشتی را در قفس یا زیر توری نگه دارید تا از پرواز بلدرچین گوشتی جلوگیری شود. بلدرچین گوشتی باب وایت به غیر از اینکه برای تولید گوشت پرورش می یابند، به دلیل سرعت زیاد و خود انگیختگی نیز شناخته می شوند. این عوامل بلدرچین گوشتی را به پرنده ای بسیار مناسب تبدیل می کند. نژاد بلدرچین گوشتی باید برای نگهدرای اصلاح شده باشد. یکی دیگر از گونه ‌های بلدرچین گوشتی جهان قدیم، بلدرچین پادشاه به نام ‌های بلدرچین گوشتی آبی آسیایی، بلدرچین آبی سینه، بلدرچین دکمه ‌ای یا بلدرچین گوشتی رنگ ‌آمیزی چینی نیز شناخته می ‌شود. آن ها یک نژاد بلدرچین گوشتی مهم هستند که به دلیل گوشت با کیفیت عالی برای گوشت نگه داشته می شوند. شما باید تا دوازده هفته صبر کنید تا بالغ شوند و عمر طولانی ندارند، نژاد بلدرچین گوشتی بنابراین از نظر تولید تخم سود زیادی ندارند، اما منبع خوبی برای گوشت هستند. این نژاد بلدرچین گوشتی زیبا، شاه بلدرچین، در زمان بلوغ حدود دو اونس وزن دارد. بلدرچین های نر در سایه های زیبای مختلف آبی، قهوه ای، نقره ای و قهوه ای وجود دارند. در حالی که ماده ها دارای پر های قهوه ای مشخص هستند. تهیه خوراک خوب و مدیریت مناسب آب، بخش مهمی از نگهداری موفق نژاد بلدرچین گوشتی است. بلدرچین گوشتی می توانند از ذرت، کیک آفتابگردان، وعده های غذایی سویا، پودر ماهی و سورگوم تغذیه کنند. از آنجایی که بومی آب و هوای گرم هستید، باید مراقب دما باشید. آن ها زندگی در مناطق گرم را ترجیح می دهند و در دما های سرد تر عملکرد خوبی ندارند. نژاد بلدرچین گوشتی برای تولید گوشت اصلاح ژنتیک می شد. چه در خانه و چه در مزرعه، پرندگانی که پرورش می دهید نباید تحت استرس باشند. استرس می تواند به شدت بر بهره وری گوشت و تخم مرغ تأثیر بگذارد. برای کمک به شکوفایی بلدرچین ها باید محیطی سالم فراهم کنید. fgnv]dk ',ajd آن ها می توانند در طول فصل تولید مثل کاملا تهاجمی باشند. بنابراین جفت نگه داشتن بلدرچین گوشتی بسیار مهم است. معروف ترین ویژگی شاه بلدرچین خلق و خوی آن ها ست. کینگ بلدرچین گوشتی که به نام بلدرچین خانگی نیز شناخته می شود، نگهداری آسان در خانه است. از آنجایی که نژاد بلدرچین گوشتی نسبتا ساکت تری هستند، مشکل چندانی برای شما ایجاد نمی کنند. با در نظر گرفتن شرایطی که آن ها نیاز دارند، می توانید به راحتی آن ها را در حیاط خود بزرگ کنید. در هنگام تصمیم گیری برای شروع نگهداری چه نژاد بلدرچین گوشتی می توان نژاد های زیادی را انتخاب کرد. هنگام تصمیم گیری برای خرید نژاد، حتما به خاطر داشته باشید که اهداف شما چیست. مهم ترین چیز در مورد هر حیوانی که به خانه خود می آورید این است که مطمئن شوید خانه ای امن با تمام مواد مغذی مورد نیاز برای آن ها فراهم می کنید و لذت بردن را فراموش نکنید. عکس بلدرچین گوشتی بیماری های این پرنده را نیز به ما نشام می دهد. مشاوره انتخاب نژاد بلدرچین گوشتی امروزه لازمه بسیاری از تولیدی ها می باشد. بهترین نژاد بلدرچین گوشتی برای مبتدیان کوتورنیکس یا بلدرچین ژاپنی در این منطقه خاص برنده است. نسبت به سایر نژاد بلدرچین گوشتی می تواند گوشت بیشتری تولید کند. به طور کلی، این نژاد محبوب ترین و واجد شرایط برای پرورش تجاری است. اگر قصد دارید بلدرچین را به صورت تجاری پرورش دهید، می توانید این نژاد بلدرچین گوشتی را امتحان کنید و نتایج را برای خود به دست آورید. ایده آل برای گوشت نیز کونتوریس می شود. نژاد بلدرچین گوشتی بسیار مهم و سرنوشت ساز باشد. وزن تقریبی صد و چهل تا صد و شصت گرم در بلوغ. نژاد بلدرچین گوشتی دیگر باب وایت است. به اندازه بلدرچین ژاپنی سود آور و کشاورزی است. وزن هر دو در سن بلوغ بین صد تا صد و پنجاه گرم است. رایج ترین نژاد بلدرچین گوشتی از بین نژاد های ذکر شده در بالا، رایج ترین نژاد هایی که به صورت تجاری پرورش می یابند عبارتند از کونتوریس، شاهی، باب وایت و کالیفورنیا. تکنیک های نگهداری و ایجاد نیز همزمان هستند. با کمی جدایی می توانید همه این نژاد ها را همزمان ایجاد کنید. نژاد بلدرچین گوشتی بلدرچین کوتورنیکس، بلدرچین فاروآ و بلدرچین جامبو کوتورنیکس نیز شناخته می شود. با یک برنامه نگهداری انتخابی می توان پرنده بزرگ تری تولید کرد. برخی از رنگ ‌ها در کوتورنیکس می ‌توانند بسته به الگو های آب و هوایی، مربوط به جنسیت، سی تا چهار هفته باشند. نر ها سینه و گردن نارنجی زنگ زده دارند. بلدرچین گوشتی ژاپنی بالغ عموما بزرگ تر از نر ها هستند و وزن آن ها بین صد و بیست تا صد و شصت گرم است. نر ها کمی کوچک تر هستند و صد تا صد و چهل گرم وزن دارند. نژاد بلدرچین گوشتی کونتوریس به دلیل روند پیری سریع، محبوب ترین نژاد بلدرچین در جهان است. بازار فروش بلدرچین گوشتی متناسب با تقاضای عمومی متغییر است. نژاد بلدرچین گوشتی بسیار سرنوشت خطوط تولیدی را تغییر می دهد. بلدرچین گوشتی شاه کوچک ترین بلدرچین واقعی است در طبیعت، آن ها از جنوب شرقی آسیا تا اقیانوسیه را شامل می شوند. بلدرچین گوشتی نر در رنگ های مختلفی از جمله آبی، قهوه ای، نقره ای، قهوه ای مایل به قرمز، قهوه ای تیره و تقریبا سیاه می آید. آن ها پا های نارنجی رنگی دارند که مقاوم هستند و می توانند مانند بسیاری از پرندگان وحشی دیگر از زندگی مداوم روی زمین پشتیبانی کنند. ماده شبیه نر است اما نمی تواند در سایه های آبی ظاهر شود. آن ها می توانند سینزده سال در اسارت زندگی کنند اما به طور متوسط فقط سه تا شش سال. در طبیعت، آن ها فقط می توانند یک و نیم سال زندگی کنند. شناخت نژاد بلدرچین گوشتی برای داشتن بهترین تولید نیاز خواهد بود. بلدرچین گوشتی شمالی با وجود طبیعت مرموزش یکی از شناخته شده ترین بلدرچین ها در شرق آمریکای شمالی است چون اغلب تنها بلدرچین در محدوده خود است. این پرندگان در طول سال در مزارع کشاورزی، مراتع، جاده ها، لبه درختان و مناطق جنگلی باز یافت می شوند. آن ها شبیه یک مرغ کوچک هستند. بلدرچین گوشتی با پا های کوتاه و قفسه سینه برجسته راه می روند. نر ها و ماده ها را می توان با رنگ پر های سر تشخیص داد. نژاد بلدرچین گوشتی باید توانایی اساسی بسیاری از خطوط تولیدی این پرنده را مشخص می کند. در ماده، این پر ها به رنگ قهوه ای روشن هستند. پر های بدن هر دو جنس ترکیبی زیبا اما ظریف از قهوه ای و سیاه، زرد و سفید است. رنگ آن استتار موثری را ایجاد می کند. رژیم غذایی منظم شامل دانه های کوچک، میوه ها، برگ های آسیب دیده و حشرات است. نژاد بلدرچین گوشتی باب وایت ها در مزارع و علف های هرز، جنگل های باز و باز نزدیک به علف های بومی بهترین عملکرد را دارند. آن ها در شهر ها، جنگل های انبوه و مراتع کشت شده در فسکیو، برمودا یا باهیاگراس آسیب می بینند. کارشناسان سایت سپید طیور به شما در شناخت نژاد بلدرچین گوشتی کمک می کنند. بلدرچین گامبل یا بلدرچین بیابانی پرنده ای کوچک با پر های خاکستری مایل به آبی با پر های فلس دار در قسمت پایین بدن است. ویژگی قابل توجه گره سیاه منحصر به فرد در بالا است که به شکل کاما است و از منقار به سمت جلو کشیده می شود. نژاد بلدرچین گوشتی گامبل پرندگانی دو شکل جنسی هستند. نر ها با صورت سیاه و پر های مسی رنگ بالای سر به راحتی قابل تشخیص هستند. صورت سیاه با لایه نازکی از پر های سفید احاطه شده است. زنان دلتنگ این نگاه شگفت انگیز می شوند. رنگ بدن، صورت و گردن آن خاکستری است و گره بالایی آن کمی کوچک تر از مردان است. سپید طیور مرجع خرید بلدرچین گوشتی می باشد. اگرچه نژاد بلدرچین گوشتی گامبل می تواند مدت طولانی تری در اسارت زنده بماند، اما متوسط بلدرچین گامبل در طبیعت فقط یک و نیم تا دو سال عمر می کند. یک فرد بالغ می تواند حدود صد و پنجاه تا دویست گرم وزن داشته باشد و طول آن به یازده تا دوازده اینچ برسد. نژاد بلدرچین گوشتی گامبل بیشتر از گیاهان تغذیه می کند. بلدرچین گوشتی چقدر وزن می گیرد از سوالات متداول بود که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. آن ها دانه های گیاهان، بوته ها، فوربس، درختان و کاکتوس ها را می خورند و دانه های کهور را از دام ها و زباله ها را از کایوت ها جمع آوری می کنند. نژاد بلدرچین گوشتی همچنین برگ ها و تیغه های علف را می خورند. از تابستان تا پاییز، انواع توت‌ها و میوه‌ های نوپال از جمله کولا، ساگوارو و گلابی خاردار به بخش مهمی از رژیم غذایی تبدیل می ‌شوند. بلدرچین گوشتی گامبل به خصوص در فصل بهار و بالای لانه حشرات می خورد. جوجه ها فقط در چند روز اول پس از جوجه ریزی مواد حیوانی از جمله سوسک، کرم کوچک، لارو پروانه و ملخ را می خورند. بلدرچین مرنس زیبا، با رنگ های جالب و بافت کوتاه تر و پرتر از سایر گونه های بلدرچین است. بلدرچین مرنس در بیابان ها و کوه های شمال مکزیک، جنوب و مرکز آریزونا، نیومکزیکو و غرب تگزاس یافت می شود. خریدار بلدرچین گوشتی زنده می خواهد بهترین گونه و نژاد را تهیه نماید. نر ها رنگارنگ ‌تر از ماده ‌ها هستند و علائم سیاه و سفید بسیار جالبی در صورت دارند که گاهی اوقات به عنوان هارلکین توصیف می ‌شود. نژاد بلدرچین گوشتی کوهی یک پرنده کوچک خشکی از خانواده بلدرچین های دنیای جدید است. بلدرچین کوهی عمدتا با پای پیاده حرکت می ‌کند و می ‌تواند به طرز شگفت ‌انگیزی سریع در بوته ‌ها و زیر درختان حرکت کند. هر پرواز به طور کلی کوتاه و انفجاری است، با تعداد زیادی فلپ سریع و به دنبال آن یک سر خوردن آهسته به سمت زمین. عادات پرندگان را می توان مخفی نگه داشت. نژاد بلدرچین گوشتی کوهی بال های کوتاه و گرد دارند. پا ها بدون پر اما بلند هستند. این پرندگان به راحتی با غده های بالایی که در ماده کوتاه تر است، صورت قهوه ای، سینه با سینه خاکستری، پشت قهوه ای و رنگ های اصلی پر های بلند تر بال و قسمت زیرین با نوار های سفید قوی شناسایی می شوند. نژاد بلدرچین گوشتی بر روی بازدهی خطوط تولیدی بسیار تاثیر گذار است. بلدرچین کوهی از روش های مختلف تغذیه استفاده می کند. آن ها اشیاء را از زمین بر می دارند، شاخ و برگ ها را می تراشند، از پا های خود برای حفر پیاز، بالا رفتن از بوته ها و درختان برای جمع آوری میوه ها و برگ ها استفاده می کنند و از روی گیاهان کم ارتفاع می پرند تا به میوه ها و دانه ها برسند. سپید طیور مرجع تهیه انواع بلدرچین گوشتی بسیار مناسب و کاربردی می باشد. بلدرچین گوشتی فلس دار یک پرنده خشکی در علفزارهای بیابانی در جنوب غربی ایالات متحده است. از خانواده بلدرچین های دنیای جدید است و بلدرچین آبی یا پنبه ای نیز نامیده می شود. این شاخه اولیه از سرده Callipepla است که در پلیوسن تکه تکه شده است. بلدرچین گوشتی فلس دار به دلیل ظاهر فلس دار سینه و پرهای پشت نام خود را گرفته است. همراه با نشانه های متمایز، پرنده به راحتی با شانه سفیدش که شبیه یک سینی پنبه ای است، شناسایی می شود. بلدرچین گوشتی فلس دار پرندگانی با جثه متوسط هستند. رنگ عمومی آن خاکستری روشن با تاج سفید ضخیم است. بلدرچین گوشتی دارای الگو های اندازه ریز روی گردن، سینه و شکم هستند. متوسط طول بدن پرندگان بالغ بین بیست و پنج تا سی و پنج سانتی متر و متوسط طول بال آن ها حدود سی و هشت سانتی متر است. نژاد بلدرچین گوشتی را باید زیر نظر کارشناسان سایت سپید طیور انتخاب نمایید. همه گونه های بلدرچین می توانند پرواز کنند، بنابراین یک محوطه سرپوشیده یا کلبه بلدرچین ضروری است. نواحی خمیده و مقداری برس برای ایمنی آن ها را سالم نگه می دارد. همه نژاد بلدرچین گوشتی جزء پرندگان شکار محسوب می شوند و نسبت به سایر طیور های حیاط خلوت به سطوح بالاتر پروتئین نیاز دارند. نژاد بلدرچین گوشتی را باید یکی از پرندگان اصلی حیاط خلوت در نظر گرفت. در بسیاری از جاهایی که جوجه ها مجاز نیستند، بلدرچین یک جایگزین عالی است. نژاد بلدرچین گوشتی کالیفرنیا، پرنده ایالتی کالیفرنیا، پرنده ای است که شبیه یک مرغ نه اینچی با پرنده ای متمایز به شکل قطره اشک به نام پرنده است. بدن برآمده آن ها از مایل به خاکستری تا قهوه ای با علائم پوسته پوسته در پایین ساق پا و شکم متغیر است. عکس بلدرچین گوشتی بیانگر نوع این پرنده است. نر ها با یقه ‌های مشکی، خطوط قهوه ‌ای روی شکم، سینه‌ های آبی مایل به خاکستری، نشانه ‌های سفید روی باسن و نوار سفید روی پیشانی و دور گردن بسیار زیبا هستند. بازار فروش بلدرچین گوشتی در فروشگاه های هایپر موجود است. نژاد بلدرچین گوشتی کالیفرنیا اغلب نقطه ای را در زیر یک بوته یا توده ای از درختچه ها یا نزدیک تنه درخت یا پوشش دیگری پیدا می کنند، جایی که آن ها یک فرورفتگی کم پوشیده از علف و برگ ایجاد می کنند. گاهی اوقات روی زمین، روی شاخه شکسته یا در لانه قدیمی پرنده دیگری لانه می سازند. میزان تولید بلدرچین گوشتی به علت استقبال خوبی که دارد افزایش خواهد یافت. خصوصیات بلدرچین گوشتی با انواع لاغر تر خود متفاوت است. اگر چه جوجه ها تقریبا بلافاصله پس از جوجه ریزی می توانند راه بروند و تغذیه کنند، اما والدین به مراقبت از آن ها ادامه می دهند، ماده بلدرچین گوشتی را در شب و در سرما خفه می کند و خروس نقش نگهبان را ایفا می کند و به دنبال خطر می گردد. به طور کلی، بلدرچین کالیفرنیایی را خواهید دید که در حال راه رفتن، دویدن، یا خراشیدن زمین و زباله در جستجوی دانه ها و سایر مواد غذایی است. گاهی از درختان تغذیه می کنند. نژاد بلدرچین گوشتی را باید با دقت و توجه انتخاب کرد. بلدرچین کالیفرنیا معمولا در مناطق باز تغذیه می کند اما برای پوشش نزدیک می ماند. هنگام دویدن، علی رغم پا های کوتاهشان، می توانند با سرعت باورنکردنی حرکت کنند. هنگامی که توسط یک شکارچی تحت فشار قرار می گیرند، آن ها با باله هایی که به سرعت می چرخند پرواز می کنند. محبوب ترین بلدرچین کونتوریس است. اغلب برای گوشت استفاده می شود. یکی از انواع خاص کوتورنیکس، بلدرچین تبتی، گونه ای است که بیشتر در رستوران ها می شود. بلدرچین های امروزی، معمولا برای تولید گوشت استفاده می شود. سایت سپید طیور با داشتن انواع نژاد بلدرچین گوشتی بهترین مرجع برای خرید بلدرچین گوشتی می باشد.

راهنمای خرید بلدرچین گوشتی

سایت سپید طیور با کارشناسانی که راهنمای خرید بلدرچین گوشتی را به مخاطبین خود ارائه می کند توانسته است بهترین مرکز مشاوره برای خرید بلدرچین گوشتی باشد. نگهداری بلدرچین گوشتی یک انتخاب محبوب برای خانه دارانی است که می خواهند گوشت خود را در فضای محدود خانه خود تهیه کنند. برخی از بلدرچین گوشتی را می توان برای اهداف شکار پرورش داد. نژاد بلدرچین گوشتی بسته به نیاز شما باید در نظر گرفته شود. برای یک صاحب خانه، چند نژاد وجود دارد که برای تولید گوشت مناسب هستند. شاه نژاد بلدرچین گوشتی برای گوشت نگهداری می شود، اما پرندگان کوچکی هستند. آن ها زمانی که به طور کامل بالغ شوند تنها چهار تا پنج اینچ طول دارند. بازار خرید و فروش بلدرچین گوشتی برای شناخت بلدرچین های مختاف بسیار مناسب است. آن ها آب و هوای گرم را ترجیح می دهند و باید با سایر نژاد های مشابه نگهداری شوند. یک مرد و دو زن با هم خوشحال خواهند شد. دو نر با هم ممکن است نسبت به یکدیگر پرخاشگر باشند. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی امتیازی ست که مخاطبین سایت سپید طیور امکان پذیر است. نژاد بلدرچین گوشتی کوتورنیکس به فضای کمی نیاز دارد و پرورش آن راحت ترین است. آن ها پرندگانی منفرد و آرام هستند که در حدود هفت هفته بالغ می شوند. اگر چه بلدرچین باب سفید برای اهداف شکار محبوب است، اما می توان از بلدرچین گوشتی برای گوشت نیز استفاده کرد. انواع بلدرچین گوشتی موجود در بازار هر کدام داری ویژگی های متفاوتی در مراحل رشد خود هستند. این نژاد بلدرچین گوشتی به زیبایی در سیاه، قهوه ای و زرد رنگ شده اند. نر ها لکه های سفید روی گلوی خود دارند. بلدرچین های باب سفید زمانی شاد تر هستند که به صورت جفت نگهداری شوند. قفس‌ های کوتاهی که فضای کافی برای پرواز نمی ‌دهند، زمانی که بلدرچین گوشتی برای گوشت نگه می دارید، رایج است. این نژاد بلدرچین گوشتی معمولا برای گوشت بین چهارده تا شانزده هفتگی برداشت می شوند. شناخت نژاد بلدرچین گوشتی برای راهنمای خرید بلدرچین گوشتی بسیار مهم است. نگهداری برخی از نژاد بلدرچین گوشتی ممکن است دشوار باشد زیرا آن ها دوست دارند از محوطه خود فرار کنند. آن ها نسبت به سایر نژاد ها به مراقبت بیشتری نیاز دارند. با این حال، آن ها به دلیل ظاهرشان مورد علاقه بزرگ کردن هستند. بلدرچین های گامبل با رنگ های خاکستری، کرم و قهوه ای طرح ریزی شده اند و بر روی سرشان پر های مشکی کاما شکل است. بزرگ کردن آن ها ممکن است دشوار باشد زیرا جوجه های آن ها یاد می گیرند با سرعت کم غذا بخورند. والدین بسیار طولانی تر از سایر نژاد ها به بچه های خود غذا می دهند. این پرندگان سالانه تخم های زیادی تولید نمی کنند اما همچنان می توان از آن ها برای تولید تخم استفاده کرد. مصارف اولیه آن ها شکار و زینت است. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی برای افزایش بهره وری خط تولید نیاز خواهد بود. مهم است که به دنبال نژاد بلدرچین گوشتی سالم باشید. در صورت امکان ابتدا از آن ها دیدن کنید یا پرورش دهنده ای پیدا کنید که شهرت زیادی برای تولید پرندگان با کیفیت دارد. پرورش پرندگان نا سالم در سال های آینده منجر به تولد فرزندان ناسالم خواهد شد. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی نیاز به مشاوره نا مناسب را مرتفع می سازد. هنگامی که بلدرچین برای گوشت پرورش داده می شود، می توان بلدرچین گوشتی را در محوطه های کوچک تر نگهداری کرد. این امر از تحرک بیش از حد آن ها و کاهش توده عضلانی آن ها جلوگیری می کند. از آنجایی که بلدرچین ها بیشتر وقت خود را بر روی زمین می گذرانند، تمیز نگه داشتن کف محوطه بلدرچین گوشتی بسیار مهم است. بلدرچین گوشتی برای اهداف متعدد استفاده می شود. آن ها گوشت با کیفیت تولید می کنند و برای اهداف شکار استفاده می شوند. اندازه های قابل کنترل بلدرچین گوشتی را برای کسانی که فضای زیادی ندارند ایده آل می کند. برخی افراد پرورش آن ها را راحت تر از مرغ ها می دانند. بلدرچین گوشتی زود تر از جوجه ها بالغ می شود. بلدرچین گوشتی ها علاوه بر آنچه از نظر تولید می توانند فراهم کنند، حیوانات خانگی زیبا و ملایمی نیز می سازند. بنابراین مزاحم همسایگان شما نمی شوند. با صبر و پشتکار کافی، برخی از نژاد های بلدرچین می توانند رام شوند. آن ها دوستانه هستند و مراقبت از بلدرچین گوشتی آسان است و اضافات رنگارنگی به پرنده ها ایجاد می کنند. مردم بلدرچین گوشتی را به دلیل مزایایی مانند توانایی داشتن پرندگان بیشتر در هر فوت مربع از فضا، سهولت مراقبت از آن ها و داشتن منابع گوشت پایدار، ارزشمند می دانند. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی برای داشتن بهترین خط تولید بلدرچین مورد نیاز خواهد بود. گله های بزرگ با بلدرچین گوشتی امکان پذیر است زیرا پنج پرنده فضای یک مرغ را اشغال می کنند بلدرچین گوشتی پرندگان اجتماعی هستند که ترجیح می دهد شرکت داشته باشند. مهم است که تعداد نر های زیادی نداشته باشید، زیرا این امر می تواند منجر به جنگ و رقابت در فضا های کوچک شود. خرید جوجه بلدرچین گوشتی می تواند مسیری مناسب برای سالن های نگهداری در شروع کار باشد. از هر سه تا چهار زن یک مرد ایده آل است. همیشه بهتر است تعداد زنان بیشتر از مردان باشد، حتی اگر این نسبت دقیق نباشد. در حالی که دلایل بسیار خوبی برای نگهداری بلدرچین گوشتی وجود دارد، چند نکته منفی نیز وجود دارد که باید در نظر گرفت. در حالی که آن ها گوشت تولید می کنند، این کار را در مقادیر کمتری نسبت به مرغ، بوقلمون یا اردک انجام می دهند. بلدرچین گوشتی پرندگان کوچک تری هستند، بنابراین برای رفع نیاز های خود به تعداد بیشتری از آن ها نیاز خواهید داشت. تولید بلدرچین گوشتی باید زیر نظر کارشناسان دامپزشکی انجام گیرد. بلدرچین ها نیز به دلیل جثه کوچک طعمه های جذابی هستند. برای جلوگیری از دسترسی شکارچیان به آن ها باید توجه بیشتری به قفس ها بلدرچین گوشتی شود. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی می تواند نیاز های شما را برای انتخاب بهترین نوع بلدرچین گوشتی مرتفع نماید. کوتورنیکس بهترین بلدرچین گوشتی است که همه جا را می شناسد. آن ها برخی از بزرگ ترین بلدرچین گوشتی. آن ها پرندگان دنیای قدیم هستند که صد ها سال در اسارت بزرگ شده اند. به همین دلیل، آن ها معمولا سرسخت ترین بلدرچین گوشتی ها هستند. جنگل بوش بلدرچین بومی آسیای جنوبی است. به ویژه هند و سریلانکا. آن ها به جزیره Reunion معرفی شدند. آن ها پرندگان کوچکی به اندازه بلدرچین بارانی هستند. نوع نر این واریته دارای مو های قرمز پشمالو با لکه های قهوه ای روشن در قسمت بالا و پشت با لکه های سیاه، قهوه ای و زرد است. سینه در سیاه و سفید قفل شده است. بال ها فقط برای ایجاد حس تناسب نشان داده شده اند. نر ها یک محرک کوچک اما قابل مشاهده دارند. آن ها در خلیج های کوچک یافت می شوند و در طول پوشش گیاهی در پرواز دیده می شوند. آن ها علف های خشک را ترجیح می دهند، اما در مناطق جنگلی نیز یافت می شوند. در گروه های تا بیست پرنده در خارج از فصل تولید مثل رخ می دهد. در طول روز، گله پرندگان در زیر بوته ای که رو به بیرون است استراحت می کنند یا کنار هم قرار می گیرند. هنگامی که رها می شوند، با یک گرداب بالا در همه جهات منفجر می شوند. آن ها به سرعت با تماس با یکدیگر پیوند برقرار می کنند. مانند بلدرچین مانیپور بوش، این رقم برای پرورش بلدرچین سود آور رتبه بالایی ندارد. روزهاست که برای دیدن طبیعت معطل شده اند. کشت و فرآیند حفاظت علمی تنها می تواند از انقراض جلوگیری کند. گوشت بلدرچین یک غذای کاملا لذیذ در نظر گرفته می شود. لطیف، آبدار و کمی خوش طعم تر از مرغ است. خرید گوشت بلدرچین از خواربار فروشی نه تنها به شما کمک می کند بلکه پیدا کردن آن نیز سخت باشد. اگر می خواهید بلدرچین را قبل از خرید بلدرچین امتحان کنید، یک شب خرما را در شیک ترین رستورانی که می شناسید در نظر بگیرید. نگهداری بلدرچین برای گوشت می تواند بسیار سود آور باشد، بنابراین اگر می خواهید یک عملیات گوشتی جدید را شروع کنید، احتمالا بلدرچین خمیر مناسبی برای شما درست می کند. نکته جالب در مورد بلدرچین این است که معمولا مجبور نیستید بین دو نژاد بلدرچین مختلف انتخاب کنید تا هم گوشت و هم تخم مرغ داشته باشید. بنابراین اگر به داشتن جوجه های گوشتی و مرغ های تخمگذار برای رفع نیاز های پروتئینی خود عادت دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید یکی از محبوب ترین نژاد های بلدرچین دو منظوره است. بلدرچین کونتوریس بهترین گزینه برای شما ست اگر می خواهید یک پرنده گوشت و تخم مرغ برای شما تامین کند، بنابراین در طول این مقاله، بلدرچینی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. کونتوریس به طور گسترده به دلیل هفت خود شناخته شده است زیرا مقدار کمی گوشت بلدرچین برای میز شام تولید می کند. این بلدرچین در اندازه های استاندارد و جامبو عرضه می شود بنابراین بسته به مقدار فضایی که دارید، می توانید نسخه بزرگ آن را انتخاب کنید که وزن آن حدود سینزده اونس گوشت است. به ‌عنوان بلدرچینی که می‌ تواند با پر بار ترین لایه‌ های مرغ سازگاری داشته باشد، کوتورنیکس می ‌تواند در صورت سالم و شاد بودن. بنابراین، همان طور که می بینید، اگر به دنبال گوشت پرندگان خود هستید، بلدرچین کونتوریس کل بسته بندی است. فرض کنید بلدرچین خود را برای مقداری گوشت اضافی برای خانواده خود پرورش می دهید، و قصد ندارید فرآوری یا فروش گوشت در مقیاس بزرگ انجام دهید. شما به راحتی می توانید از گوشت و مرغ های خود به همان شیوه مراقبت کنید. پرورش بلدرچین در مناطقی با نور تاریک ممکن است کمی بی ادبانه به نظر برسد. با این حال، کسانی که قبلا آمده ‌اند می ‌دانند که محدود کردن حرکات پرندگان گوشتی باعث رشد سریع و افزایش وزن سریع آن ها می‌ شود. اگر بلدرچین های شما در برابر نور خورشید بیدار شوند، اگر فضای زیادی برای بمباران داشته باشند، به طور طبیعی فعال و پرواز می شوند. این می تواند باعث از دست دادن توده عضلانی آن ها شود و به نوبه خود، گوشت آن ها می تواند سنگین شود. بنابراین، برای مثال، بلدرچین های آزاد انتخاب عاقلانه ای نخواهد بود اگر بخواهید آن ها سریع تر جرم بگیرند. از آنجایی که نگهداری بلدرچین در تاریکی بسیار ناعادلانه به نظر می رسد، شاید سرمایه گذاری در یک گلدان یا گلدان فوری برای بلدرچین خود را در نظر بگیرید. با این حال، اگر می‌خواهید بیشترین سود را به دست آورید و یک شام آبدار بلدرچین می‌خواهید، باید موارد زیر را برای بلدرچین مخصوص گوشت خود در نظر بگیرید. انواع مختلفی از خوراک برای پرندگان شکار وجود دارد و نوع خوراکی که انتخاب می کنید بستگی به نحوه استفاده از بلدرچین خود دارد. اگر همه پرندگان خود را در یک قلم نگهداری می کنید، و همه آن ها هم برای گوشت و هم برای تخم مرغ نگهداری می شوند، می توانید همه را به یک چیز تغذیه کنید یک ترکیب نگهداری. با این حال، اگر می‌خواهید بلدرچین سریع ‌الرشد را برای گوشت داشته باشید، به یک خوراک تکمیلی نیاز دارید که پروتئین بالایی داشته باشد و برای پرندگان گوشتی فرموله شده باشد. از این خوراک برای پرورش بلدرچین به منظور شکار نیز استفاده می شود. اگر چیز خاصی می خواهید، راهنمای کاملی برای تغذیه بلدرچین شما داریم. بلدرچین گوشتی کوتورنیکس با نام های مختلفی شناخته می شود بلدرچین ژاپنی، بلدرچین فرعون و جامبو کوتورنیکس. بلدرچین گوشتی کوتورنیکس ساده ترین بلدرچین برای پرورش و نگهداری است. آن ها برای مبتدیان ایده آل هستند. آن ها خوش اخلاق هستند و به سرعت سایر انواع بلدرچین ها نمی ترسند. آن ها همچنین به سرعت بالغ می شوند. مشخصات بلدرچین گوشتی را باید با توجه به نظر مشاور برنامه ریزی شود. یک کوتورنیکس در حدود هفت هفته به بلوغ می رسد. می توان از بلدرچین گوشتی برای گوشت استفاده کرد این باعث می شود آن ها به پرنده ای سریع و آسان برای تولید تبدیل شوند. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی برای شما عزیزان بهترین راه برای شروع تولید گوشت از بلدرچین گوشتی می باشد. خوراک فرموله شده برای یک کاربر برای پرنده ای که برای هدف دیگری در نظر گرفته شده است سودی نخواهد داشت. این در مورد سایر پرندگان نیز صدق می کند. حتی اگر هم جوجه و هم بلدرچین را به یک دلیل پرورش می دهید، توصیه می شود آن ها را نیز جدا کنید. نکته اصلی این است که قبل از خرید جوجه های خود، به این فکر کنید که آیا تخم، گوشت یا هر دو می خواهید. کوتورنیکس آنقدر آرام و مطیع است که حیوانات خانگی بزرگی می سازد. ژاپنی ها برای مدت طولانی از کونتوریس به عنوان پرنده خانگی استفاده می کردند. جامبو کوتورنیکس تا شانزده اونس و اغلب برای گوشت استفاده می شود. این یک پرنده تمام گوشت تیره است. کونتوریس طلایی در اندازه های بزرگ و اندازه های استاندارد موجود است. به آن منچوری یا خالدار طلایی نیز می گویند. بلدرچین گوشتی کونتوریس تبتی همچنین به عنوان محدوده بریتانیا شناخته می شود. بیشتر زمانی که بلدرچین در رستوران ها سرو می شود استفاده می شود. روزتا حاصل تلاقی تبتی ها ست. این یک پرنده تمام سیاه تولید می کند. برای راهنمای خرید بلدرچین گوشتی می توانید از سایت سپید طیور مشاوره اخذ نمایید. سپید طیور کونتوریس تگزاس A& یک پرنده هیبریدی در تگزاس A&M توسعه یافت تا یک پرنده سنگین باشد. سینزده اونس بزرگ می شود و صد درصد از همه گوشت های سبک است. بلدرچین گوشتی انگلیسی سفید برخی از ژن های تگزاس A&M، اما کوچک تر گوشت سبک خالص هم داره. تاکسیدو تلاقی بین A&M تگزاس و تبتی. اگرچه برخی از نژاد ها پرندگانی با گوشت سبک در نظر گرفته می شوند، همه پرندگان کوتورنیکس بلدرچین گوشتی گوشت تیره هستند و رنگ گوشت بین گونه ها متفاوت است. بلدرچین گوشتی باب وتی معمولا برای شکار پرندگان بزرگ می شوند، اگرچه برای گوشت نیز پرورش می یابند. بلدرچین گوشتی بومی از ایالات متحده تا مکزیک است. آن ها رایج ترین بلدرچین های بومی در بیشتر ایالات متحده آمریکا هستند. بلدرچین باب سفید معمولا تنها گونه بلدرچین است در طبیعت رها شود. اگر باب وایت ها برای گوشت پرورش داده شوند بهترین راه برای آموزش آن ها برای بازگشت این است که پرندگان را در کلبه رها کنید تا دیگران را به عقب بخوانند. نر ها معمولا به تر و سریع تر از ماده ها برمی گردند. بلدرچین گوشتی باب وایت های اصلاح شده برای گوشت معمولا در قفس های کوتاهی نگهداری می شوند که به آن ها اجازه پرواز نمی دهد. باب وایت ها بسیار پرنده تر از پرندگان دنیای قدیم هستند. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی برای رشد تولیدی های ماکیان بسیار مهم است. بلدرچین گوشتی اهلی نشده ‌اند و می‌ توانند از طریق یک حمله قلبی از بین بروند. بلدرچین بالغ گوشتی نزدیک ترین مرحله را به فروش و گشتارگاه دارد. انواع بلدرچین گوشتی را می توانید در سایت سپید طیور خرید کنید. بلدرچین گوشتی در هنگام مبهوت مستقیما به هوا پرواز می کنند و همچنین می توانند سر خود را به سقف بزنند و بمیرند. به همین دلیل قلم های پرواز دارای سقف های بلند یا سقف های توری برای محافظت از آن ها هستند. به همین دلیل است که پرندگان گوشتی سقف های بسیار کم، حدود یک فوت از زمین دارند. تا همین اواخر اعتقاد بر این بود که باب وایت ها بلدرچین گوشتی تک همسر هستند. خریدار بلدرچین گوشتی اساسا به فکر سود کردن از سرمایه گذرای خود می باشد. خرید و فروش بلدرچین گوشتی مکانی برای ارائه و تهیه بلدرچین است. محققان کشف کرده اند که ماده ها می توانند با دو یا سه نر در یک فصل جفت گیری کنند. به همین دلیل، باب وایت ها معمولا به صورت جفتی بزرگ می شوند. بلدرچین گوشتی باب وایت تا حدود شش ماهگی بالغ نمی شود. آن ها معمولا بیست و دو هفته طول می کشد تا به یک پرنده پرواز خوب تبدیل شوند. این نوع از بلدرچین گوشتی بر خلاف بلدرچین کونتوریس ، اگر مجبور شوند در تمام طول سال به تخمگذاری ادامه دهند، استرس می گیرند و بیمار می شوند. Gambel Quail بلدرچین گوشتی معمولا در اطراف تک فایل اجرا می شود. آن ها پرنده های بامزه ای هستند که پر در بالای سر خود دارند. آن ها بومی آریزونا، کلرادو، نیومکزیکو، بخش هایی از شمال مکزیک و تگزاس هستند. آن ها معمولا بهترین جفت گیری را به صورت جفت انجام می دهند. آن ها پرندگان پروازی هستند که به راحتی می ترسند. بلدرچین گامبل هرگز واقعا اهلی نمی شود. اگر در طبیعت رها شوند فرار خواهند کرد و دیگر بر نمی گردند. بلدرچین مونتزوما بلدرچین کمیاب است. یافتن یا آن ها بسیار دشوار است. بلدرچین مونتزوما زمانی که احساس خطر می کند در وضعیتی ساکن خم می شود. این امر آن ها را به ویژه در برابر شکارچیان حساس می کند. بلدرچین مونتزوما به بلدرچین مرن نیز گفته می شود. نرها دارای سر طرح دار سیاه و سفید هستند. آن ها پرواز سریعی دارند و حتی با بال های بریده شده می توانند به ارتفاع شش تا هفت فوت بپرند و اغلب باعث آسیب به خود می شوند. بلدرچین گوشتی امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی برای ابتدای کار شما بسیار مناسب خواهد بود. بلدرچین گوشتی قهوه ای غول پیکر یکی از نژاد های بلدرچین جامبو است که وزنی بین سیصد و پنجاه تا چهارصد و پنجاه گرم در حالت ایستاده دارد و یکی از سنگین ‌ترین بلدرچین ‌هایی است که در حال حاضر در جهان وجود دارد. این یک خط با ویژگی های بسیار شبیه به سایر همراهان خود است که در ایالات متحده توسعه یافته است. آن ها به وزن یکسانی می رسند، در همان روز ها رشد می کنند و رفتار بسیار مشابه ی دارند. برای رشد و به دست آوردن قهوه ای غول پیکر، تلاقی های متعددی از بلدرچین گوشتی معمولی و سایر بلدرچین ها ساخته شد که به تدریج ویژگی های بهتری به دست آمد که در حال حاضر موجود است. وزن سرپا ماده تا چهارصد و پنجاه گرم و در نر سیصد و پنجاه گرم است. در لاشه بدون گیره، پر و پا تقریبا صد یا صد و ده گرم کاهش می یابد و برای ماده سیصد و پنجاه و برای نر دویست و پنجاه گرم باقی می ماند. راهنمای خرید بلدرچین گوشتی را در سایت سپید طیور بخوانید. بلدرچین گوشتی ها تعداد زیادی تخم تولید نمی کنند، به طور کلی صد و پنجاه تا صد و هفتاد تخم در سال، و برای جوجه کشی مناسب نیستند. آن ها به راحتی با آب و هوای مختلف سازگار می شوند اما مناطق معتدل را ترجیح می دهند. آن ها در عرض چهل تا چهل و پنج روز به وزن مطلوب خود می رسند. آن ها به سرعت با شرایط قفس سازگار می شوند. سایت سپید طیور بهترین مرجع برای خرید بلدرچین گوشتی در صنعت طیور و ماکیان می باشد.


خرید بلدرچین گوشتی - سپید طیور

نکات مهم خرید بلدرچین گوشتی

دانستن نکات مهم خرید بلدرچین گوشتی می تواند به شما این امکان را دهد که بهترین بهره وری ها در تولید این پرنده داشته باشید. بلدرچین گوشتی باب سفید متفاوت از تیره کوتورنیکس است، بلدرچین به نام بلدرچین آمریکایی شناخته می شود و از تیره کولینوس است. بنابراین ترکیبی از بلدرچین معمولی یا ژاپنی با باب وایت غیرممکن است. این زیر گونه به دلیل جثه بزرگ و پرواربندی آن از آمریکا به کشور های با سابقه طولانی مانند برزیل و آرژانتین وارد شد. نکات مهم خرید بلدرچین گوشتیمی تواند میزان دقت ما را در این صنعت بیشتر کرد. این گونه بلدرچین گوشتی را می توان در طبیعت در مناطق مختلف ایالات متحده، کوبا، مکزیک و گواتمالا یافت. این بلدرچین نسبتا بزرگی نسبت به گونه ‌های وحشی است، اما بسیار کم تر از بلدرچین ‌هایی است که از طریق مخلوط‌ های ژنتیکی در ایالات متحده ایجاد شده‌ اند. خریداران بلدرچین گوشتی می تواند میزان تولید را افزایش دهد. طول آن تقریبا بیست و سه سانتی متر است. وزن آن به صد و هشتاد تا دویست و پنجاه گرم می رسد. آن ها در صد و بیست روز به بلوغ می رسند. بر خلاف گونه های دیگر در باب وایت، ماده کوچک تر است. رنگ آن ها تقریبا در سراسر بدن او قهوه ای است. بلدرچین بالغ گوشتی نتیجه تلاش متخصصین این حوزه است که به بازار ارائه می گردد آن ها پر های سفید روی صورت خود دارند که ظاهری شبیه ماسک به آن ها می دهد. نمودار مقایسه بلدرچین گوشتی برای گوشت تمام موارد فوق، نژاد ها یا تلاقی های آمریکایی هستند که در آن ها واریته هایی با وزن تا چهارصد و پنجاه گرم به دست آمده است. نکات مهم خرید بلدرچین گوشتی می تواند سرمایه ای که در تولید گوشت آن خرج کرده اید به شما سریع تر بازگردد. بلدرچین فرعونی پرنده ای نیست که وزن زیادی داشته باشد، دو منظوره محسوب می شود، یعنی برای تولید گوشت و تخم استفاده می شود. fgnv]dk ',ajd این لاین یک تنوع ژنتیکی از بلدرچین گوشتی ژاپنی است و عمدتا در کشور های اروپایی مدیترانه ای و شمال آفریقا پرورش داده می شود، جایی که عمدتا به دلیل طعم بدیع گوشت خود متمایز است. وزن نر بلدرچین گوشتی در مرحله بزرگسالی بین صد و هشتاد تا دویست گرم و ماده تا دویست و سی گرم است. آن ها تا پنجاه و پنج گرم غذا در روز مصرف می کنند. طول عمر آن ها تا نه سال است. نکات مهم خرید بلدرچین گوشتی راهنمای شما در دنیای صنعتی تولید ماکیان خواهد بود. بلدرچین لاسوتو این رقم یکی از بلدرچین های مناسب است اما وزن آن تا صد و بیست و پنج گرم نیز می رسد. یکی از خطوط اصلی برگرفته از بلدرچین معمولی است. لاسوتو پرنده ای کوچک شبیه بلدرچین ژاپنی است. نکات مهم خرید بلدرچین گوشتی می تواند شما و کسب و کار تولیدی و پرورش بلدرچین گوشتی را بهبود دهد.


فروش بلدرچین گوشتی

میزان فروش بلدرچین گوشتی یکی از مهم ترین فاکتور ها برای انتخاب و نگهداری از این پرنده خواهد بود. شما باید به فروش بلدرچین گوشتی و گوشت آن توجه کنید. بلدرچین ژاپنی بلدرچین گوشتی به عنوان یک حیوان نمونه استفاده می شود و همچنین یکی از منابع گوشت به ویژه برای بازار است. تحقیقات زیادی برای بهبود رشد آن انجام شده است. انتخاب بلدرچین گوشتی های نوع گوشتی نه تنها بر عملکرد رشد و قسمت‌های لاشه، بلکه بر بهبود کیفیت گوشت نیز تمرکز دارد، زیرا اخیرا گوشت بلدرچین به‌ عنوان برش خورده یا به ‌عنوان محصولات فرآوری‌ شده به جای لاشه کامل مصرف می‌ شود. فروش بلدرچین گوشتی می تواند برای کسب و کار ها تامین کننده باشد. مهم ترین ویژگی های کیفیت گوشت بلدرچین گوشتی ظاهر و بافت است زیرا آن ها بیشترین تأثیر را در انتخاب اولیه و رضایت نهایی مصرف کنندگان از محصولات دارند. علاوه بر این، یکی از مؤلفه ‌های اصلی ظاهر، رنگ است. نگارنده با در نظر گرفتن نتایج تحقیقات فراوان، به این نتیجه رسید که عوامل اصلی مؤثر بر رنگ بلدرچین گوشتی طیور، میزان رنگدانه هم گوشت و همچنین عوامل پیش از ذبح، پس از کشتار است. بهترین راه برای تعیین بافت گوشت بلدرچین گوشتی پخته از طریق آنالیز حسی متخصصان مجرب است که روشی پر هزینه است. به طور مشترک با گونه های دیگر، تغییر در سرعت و میزان رشد سختی مورتیس، و بنابراین pH نهایی، به طور قابل توجهی بر کیفیت تکنولوژیکی گوشت بلدرچین گوشتی تأثیر می گذارد. با این حال، در نتیجه، کیفیت گوشت محصول فعل و انفعالات پیچیده بین ژنوتیپ یک حیوان و محیط آن است. لو بیهان دووال و همکاران پارامتر های ژنتیکی برای صفات کیفیت گوشت بلدرچین گوشتی را در یک لاین بلدرچین آزمایشی از نوع گوشت تخمین زد که در آن یک برنامه انتخاب بلند مدت برای وزن بالا و عملکرد سینه و همچنین درصد چربی شکمی کم استفاده شد. فروش بلدرچین گوشتی در میزان تولید تاثیر گذار است. دوکلوس و همکاران گزارش داد که انتخاب بر روی رشد بالای ماهیچه سینه و درصد چربی کم شکم منجر به کاهش ذخیره گلیکوژن می شود که منجر به کاهش اسیدی شدن پس از مرگ و ظرفیت نگهداری آب می شود. محققان همچنین گزارش دادند که هیچ شواهدی دال بر تضاد بین سرعت رشد یا رشد ماهیچه ها و ویژگی های کیفیت گوشت سینه مانند ظرفیت نگهداری آب و کیفیت تکنولوژیک وجود ندارد. در یک خط تجاری سنگین از جوجه های بلدرچین گوشتی. فروش بلدرچین گوشتی امروزه به علت تقاضای بالای گوشت آن بسیار مناسب است. تنها مطالعات کمی در مورد کیفیت گوشت بلدرچین گوشتی و اجزای ژنتیکی آن در بلدرچین ژاپنی انجام شده است. رمنیون و همکاران اثر تنش حاد را بر برخی از صفات کیفی گوشت بلدرچین بررسی کرد. گنچف و همکاران نتایج مطالعه ای را ارائه کرد که در آن صفات کشتار بلدرچین گوشتی لاشه و خصوصیات شیمیایی و کیفی گوشت مورد بررسی قرار گرفت. اوغوز و همکاران وراثت وزن و عملکرد سینه، پارامتر های رنگ گوشت سینه را در یک گله بلدرچین ژاپنی نژاد تصادفی تخمین زد. وراثت را برای برخی از صفات تولیدی مانند وزن بدن و وزن سینه و برخی از صفات کیفیت گوشت در یک گله بلدرچین ژاپنی تصادفی تخمین زد. با توجه به دانش ما، هیچ ادبیاتی در مورد همبستگی ژنتیکی بین ویژگی های کیفیت گوشت و رابطه آن ها بین صفات کشتار وجود ندارد. بلدرچین ها در ایالت های هند بنگال غربی، آسام، ناگالند، مانیپور و مگالایا پراکنده می شوند. این پرنده به خوبی به دو زیرگونه تقسیم می شود. بلدرچین گوشتی پرندگان کوچکی به طول بیست سانتی متر و وزن هشتاد گرم هستند. پر های بلدرچین گوشتی در پشت با مشکی در هم تنیده شده است. در قسمت زیرین به رنگ زرد کم رنگ است. صورت قرمز و منقار قهوه ای تیره است. پا ها نارنجی است. آن ها از دانه ها و حشرات تغذیه می کنند. برخی از بلدرچین گوشتی در جنگل های انبوه زندگی می کنند. معمولا در شش تا هشت پرنده دیده می شود. بسیار مرموز و پوشیده باقی می ماند. روی چمن‌ های سوخته با شاخه ‌های جدید که صبح زود و اواخر بعد از ظهر جوانه می‌ زنند، بیرون می ‌زند. در طول روز، پرندگان با هم زیر بوته ای در هوای آزاد استراحت می کنند. هنگامی که رها می شوند، با یک گرداب بالا در همه جهات منفجر می شوند. برخی از بلدرچین گوشتی گونه ها بیش از گذشته در معرض خطر هستند. ما با فروش بلدرچین گوشتی بهترین بلدرچین گوشتی را به بازار ارائه کرده ایم شما عزیزان می توانید با تکمیل فرم استعلام اقدام به خرید بلدرچین گوشتی نمایید.


بلدرچین یک روزه
بلدرچین یک ماهه
سپید طیور سپید طیور
سپید طیور
آشنایی با سایر خدمات سپید طیور